תסמונת פיברומיאלגיה

תסמונת פיברומיאלגיה פוגעת בשרירים וברקמות הרכות. בין הסימפטומים של פיברומיאלגיה הם כאבי שרירים כרוניים, עייפות, הפרעות שינה וכאבים בנקודות רגישות – נקודות טריגר. בשל האופי המפושט של הכאבים, הכולל כאבי שרירים, כאבי מפרקים ועייפות, ישנו קושי לאבחן את המחלה ואף להבין אותה.

המאפיין העיקרי הוא כאבים בכל הגוף הוא נע לכל אורך הרקמות הרכות, מפרקים, גידים, רצועות, ולנדוד בכל הגוף, להגיח בכל פעם במקום אחר. מאפיין נוסף חשוב הוא כאב חד בנקודות טריגר. לחיצה על נקודות טריגר בקרב אדם בריא תגרום לתחושה של לחץ. בקרב אדם הסובל מפיברומיאלגיה, הלחיצה תחווה ככאב עז.

לכאבים אלו נלווית תחושת עייפות וחוסר אנרגיה. תחושת שהאדם מרוקן מכוחות. הסובלים מפיברומיאלגיה יכולים להרגיש עייפות רבה גם לאחר מנוחה ארוכה או שנת לילה. משימות חיים יומיומיות עשויות להיחוות כמשימות בלתי אפשריות, מותירות את האדם מרוקן מכוחות, ומדובר על משימות פשוטות כמו בישול ארוחה או קיפול כביסה.

מחקרים מצאו כי במהלך שנת הלילה, אנשים הסובלים מפיברומיאלגיה חווים פעילות מוחית הרבה יותר גבוהה מהצפוי לאדם ישן, רמת הפעילות דומה לרמת הפעילות בזמן ערות. מסיבה זו, שנת הלילה של הסובלים מפיברו היא שינה קלה, אינה מגיעה לשלב השינה העמוקה ולא מספקת את המנוחה שהאדם זקוק לה.

פיברומיאלגיה - טיפול בלייזר רך

בי-קיור לייזר סייע לרבים ולרבות מהחולים הסובלים מפיברומיאלגיה בישראל. באמצעות טכנולוגית בי-קיור, ניתן לטפל בכאבי השרירים, להפחית את עוצמתם משמעותית ובכך לעצור את אחת התעוקות הקשות של מחלה זו.

הכאב, חוסר הנוחות והמגבלות התפקודיות אשר יוצרת הפיברומיאלגיה הם רבים, ובמקרים רבים הקושי נמשך תקופות זמן ארוכות של חודשים ושנים. במקרים רבים המטופלים כבר עשו את מירב הטיפולים העומדים לרשותם, ובתהליך הזה ביקרו אצל רופאים רבים ומטפלים רבים והוציאו כספים רבים למציאת פתרון, אך קשה למצוא פתרון שהוא גם יעיל לכאבים, גם בריא, טבעי וללא תופעות לוואי, וגם חסכוני מבחינה כספית.

טיפול טבעי בפיברומיאלגיה

בי-קיור לייזר מציע לחולי הפיברומיאלגיה את הפתרון הטוב ביותר – טיפול בפיברומיאלגיה, בעזרת לייזר רך, מוכח קלינית כיעיל לטיפול בכאבים. זהו טיפול טבעי, בריא ולא פולשני, קל ונוח לשימוש, אינו מצריך היערכות מיוחדת מבחינת לוח זמנים, או יציאה מהבית ותיאומים. המכשיר הולך אתכם לכל מקום, בבית, במשרד, בשטח האימונים, בנסיעה לחו"ל – ומספק גם פתרון יעיל בריא ואיכותי לכאבים הנלווים לתסמונת הפיברומיאלגיה.

לטיפול בכאבים מפושטים ותסמונות ראומטיות נוספות: