יתרונות הטיפול בבי-קיור לייזר

יעילות‭ ‬קלינית‭ ‬מוכחת
בעשור‭ ‬האחרון‭ ‬פורסמו‭ ‬למעלה‭ ‬מ‬2000‭-‬ מחקרים‭ ‬על‭ ‬הטיפול‭ ‬בלייזר‭-‬רך‭ (‬LLLT‭) ‬לריפוי‭ ‬ולשיכוך‭ ‬כאבים‭,‬ וכ-‬100 ‬מחקרים‭ ‬כפולי‭-‬סמיות‭ (‬Double-Blind Studies‭) ‬בהם‭ ‬הוכח‭ ‬הערך‭ ‬הקליני‭ ‬של‭ ‬תרפיית‭ ‬הלייזר. מחקרים שבוצעו בשנה האחרונה הוכיחו את יעילות בי-קיור לייזר לטיפול בתסמונת TMJ - כאבים במפרק הלסתי, וכן לטיפול בחיידקים מחוללי דלקות חניכיים כרוניות (פריודונטיטיס). 
קל‭ ‬ובטוח‭ ‬לשימוש‭ ‬ביתי
בי-קיור לייזר מעוצב עבור המשתמש הביתי. משקלו 175 גרם בלבד, הוא נוח לאחיזה וקל לתפעול. בנוסף, המכשיר בטוח לשימוש, מדורג כ - Laser class 1 ואין צורך בשימוש במשקפי מגן או אמצעי מגן אחרים. אזהרה: לעולם אין לכוון את המכשיר לעיניים.
ללא‭ ‬תופעות‭ ‬לוואי‭ ‬ידועות
בכל המחקרים שנעשו עד כה על טכנולוגיית הלייזר לא דווחו תופעות לוואי 
טיפול‭ ‬טבעי‭,‬ לא‭ ‬פולשני
אלומת הלייזר היא אלומת אור דחוס בעלת מאפיינים המאפשרים לה לחדור אל עומק הרקמות. האלומה, בחדירתה אל עומק הרקמות, מעוררת את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף. האלומה אינה מחממת, אינה מקררת, ואין לה יכולת לפגוע ברקמות
לכל‭ ‬גיל‭ ‬ולכל‭ ‬בני‭ ‬המשפחה
בי-קיור לייזר מתאים לשימושם של ילדים או מבוגרים, ואינו מהווה כל סכנה, מעבר לאזהרה שלא לכוון את הלייזר לעיניים. המכשיר מתאים לשימוש במגוון של אינדיקציות שמאפיינות גילאים שונים - החל מחבלות ופציעות אקוטיות, המאפיינות את בני הגיל הצעיר ועד לבעיות כרוניות ובעיות של שחיקה בגיל המבוגר.
פיתוח‭ ‬ופטנט‭ ‬ישראלי
בי-קיור לייזר הנו פרי פיתוחם של מדענים ישראליים, והוא כולל פטנט הנמצא בהליכי רישום במדינות שונות בעולם.